SOĞUK AYLAR İÇİN ŞİŞME MONT KOMBİN ÖNERİLERİ

DOĞRU ŞİŞME MONT SEÇİMİ

Havalar her ne kadar arada güneşli gibi görünse de, şu sıralar özellikle de sabah erken saatlerde yollara koyulanlar için oldukça soğuk. Kar kış kapıya dayandı ve gün geçtikçe soğuk daha da içimize işliyor. Bu soğuk havalarda da bizleri sıcacık tutacak en iyi dış giyim ürünü puf montlar. Ben de şişme mont nasıl kullanılır ve hangi mont modellerini tercih edebileceğinize ilişkin bir yazı yazmak istedim.

Şişme montlarda, tercihinizi her zaman biraz uzun modellerden yana kullanmanızda fayda var, çünkü biraz kalçayı kapatan modeller sizi soğuktan daha iyi koruyacaktır. Ayrıca puf montların içinde ya elyaf ya da kaz tüyü dolum olduğunu belirtmeliyim. Yalnızca elyaf dolum olanlar ne yazık ki, çok ağır ve kalın oluyor. Bu yüzden daha hafif olanlarını tercih etmeniz sürekli kullanım açısından daha faydalı olacaktır.

IMG_9891 (2)

KIŞIN İNCE GİYSİLERLE DE ŞİŞME MONT KULLANABİLİRSİNİZ

Şişme montların en güzel yanı, soğuğu geçirmediği için rahatlıkla ince giysilerinizle de kullanabiliyor olmanız. Özellikle soğuk havalarda dışarıdan içeriye veya toplu taşımalara bindiğinizde kalın giysiler sizi bunaltıyor ama soğuk havalardan da korunmak istiyorsanız en iyi çözüm bir şişme mont edinmek.

IMG_9890

ŞİŞME MONTLARLA SPOR ŞIKLIĞI OLUŞTURUN

Koyu renkli montlarınızla jean veya spor giysileri kombinleyerek spor şıklığı oluşturabilirsiniz. Ancak özellikle kat kat giyinmek için bedeninizden büyük puf mont modeli tercih etmeyin. Bu montlar zaten sizi olduğunuzdan iri göstereceği için bedeninize uygun modeli tercih etmenizde fayda var.

Özellikle açık renkli jean ve siyah puf mont ya da black on black olacak şekilde yalnızca siyah ürünlerle puf montları kombinleyin. Koyu renk ağırlıklı kombinlerinizi sezonun modası altın renkli takılarla hareketlendirin.

IMG_9893

BEYAZ ŞİŞME MONT

Elbette illa koyu renkli şişme mont tercih etmek zorunda değilsiniz. Özellikle beyaz şişme mont modelleri bu sezon da oldukça popüler. Ara boy beyaz puf montlar tam boylara göre daha iyi ve spor şıklık için kullanışlı bir tercih.

Spor ve jean ağırlıklı ürünler günlük giyiminizin bir parçası ise orta boy şişme montlar tercih edin. Böylece uzun çizmelerle de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

UYGUN FİYATLI ŞİŞME MONT ÖNERİLERİ

Bu kış sezonu birçok marka çeşit çeşit puf montlar çıkardı. İçlerinde ise en çok çeşit çeşit modelin bulunduğu, Suud Collection‘na ait puf montları beğendiğimi belirtmeliyim. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünler arıyorsanız aşağıdaki resimlere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *