KIŞ AYLARININ VAZGEÇİLMEZİ CAMEL VE SİYAH KABAN

Kabanlar, soğuk kış aylarının vezgeçilmezi olarak gözümüze çarpıyor. Kadınlar için tek bir şık kaban, zarif bir görünümün anahtar parçasıdır. Kaban kullanımında, rengi ve modeli ile uyumlu doğru parçaların tercih edilmesi de oldukça önemlidir.

Her ne kadar, renkli renkli kaban modelleri mevcut olsa da, henüz zamansız bir renkte siyah kaban veya camel kabana sahip değilseniz, tercihinizi renkli kabanlardan yana kullanmayın. Her gün pembe veya kırmızı renkte kaban giymeniz hem tüm kıyafetleriniz ile uymayacak hem de kombinlerinizi sıkıcılaştıracaktır. Bu yüzden tercihinizi her desen ve renk kıyafetinizle kolayca kombinleyebileceğiniz camel ve siyah kabandan yana kullanın.

Ayrıca bir camel bir siyah palto minimal bir dolabın da vazgeçilmezidir. Minimal bir stil için, kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz doğru seçilmiş kabanlar çok önemlidir. Abartısız bir görünümle doğru parçaları seçerek yalnızca kabanınızı öne çıkarın ve minimal bir görünüme sahip olun.

SOĞUK HAVALARIN EN DOĞRU TERCİHİ CAMEL KABAN


Camel kaban, 1981 yılında, kuşaklı ve kaşmir modeliyle Max Mara tarafından tasarlanmasının ardından, yıllarca zamanının en çok satılan modeli olarak ön plana çıktı. Kraliyet ailesinin ve starların da tercihi camel kaban, dış giyimin star parçası haline geldi.

TESETTÜR GİYİMDE CAMEL KABAN NASIL KULLANILIR

Camel kabanlar, kış aylarının vazgeçilmezi olup, gardırobunuzda sahip olmanız gereken en temel dış giyim parçalarından biri. Haki, lacivert veya kırmızı renkte kabanları her kombininizle kullanabilmeniz mümkün değil. Üstelik dış giyim, kış aylarında kombinleriniz de başlı başına öne çıkan ”it” parçadır.

Bu yılın da modası oversize camel ve nude tonlarında kaban tercihleri ile cool bir görünüm oluşturmak çok kolay. Ancak camel kabanlarınızın içine oldukça renkli veya desenli giyim ürünlerinden kaçınmanızda fayda var. Yoksa basit ve sıkıcı bir görünüm oluşturmak elden bile değil. Özellikle siyah, lacivert, haki, kırmızı ve toprak tonları ile rahatlıkla kullanabileceğiniz camel bir kabanı sokak sitilinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Özellikle daha klasik parçalarla camel kabanı bir araya getirdiğinizde ”tam bir lady” görünümüne kavuşabilirsiniz. Hem spor ayakkabılarınızla hem de botlarınızla rahatlıkla kullanabileceğiniz camel palto, oversize model ile daha tarz bir görünüm oluşturacaktır.

Ben de camel kabanları en çok kotlarla yakıştırıyorum. Denim kumaşın sporluğu ile camel renginin asil duruşu birbirine çok yakışıyor.

Camel kabanlar ile ton sür ton yapmak da oldukça kolay. Sahip olduğunuz kabanın renginin bir açık veya bir koyu tonunda elbiseler ile camel kabanınızı kombinleyerek ton sür ton yapmak da oldukça kolay. Ton sür ton yaparken sıkıcı görünmemek için kabanınızla aynı renk tonundaki kıyafetten uzak durmak da fayda var.

ŞIKLIĞIN VE ZARİFLİĞİN ANAHTARI SİYAH KABAN

Siyah kabanlar, cool olmanın en sıcak yolu. Bu kışın modası ise oversize ve uzun kabanlar. Üstelik dolabınızda henüz siyah bir kabanınız yoksa, her kıyafetinizle tereddütsüz uyacak siyah bir palto edinin. Kışın rengi olan siyah, aynı zamanda her zaman kurtarıcı bir parça.

Nasıl bir tarza sahip olursanız olun, siyah bir kaban her stile uyacak anahtar bir parça. Kotla, yün kazaklarla veya deri ile fark etmeksizin her parça ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aşağıda önerebileceğim kaban modellerine ulaşabilirsiniz
dugmeli-kase-kaban-camel-113f


Cilt Alt Tonuna Göre Doğru Şal Rengi Seçimi yazımıza göz atmayı unutmayın!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *