CULOTTE PANTOLON NASIL KOMBİNLENİR

CULOTTE PANTOLON NASIL KOMBİNLENMELİ

”Culotte” yani kısa ve bol paça pantolonlar kısa gömlekler ve ceketleriniz ile kombinleyebileceğiniz harika bir parça. Siyah bir culotte pantolon ise her tesettürlü kadının dolabında olması gereken klasik parçalardan biri. 

PEKİ, HEM RAHAT HEM DE ŞIK OLAN CULOTTE PANTOLONLAR NASIL KOMBİNLENMELİ

 

Dolaplarımızda yer alan culotte pantolonlar her ne kadar klasik bir parça olsa da giyilmesi de oldukça zor olan pantolon modelleri arasında yer alıyor. Özellikle orta bel ve kısa paça boyuna sahip culotte model pantolonlar olduğunuzdan kısa ve kilolu görünmenize yol açabilir.

Bu yüzden yüksel bel ve bileğe yakın boy modelleri tercih etmenizde fayda var. Ancak doğru boy culotte , tam bilekte bitmemelidir. Bileğin biraz üstünde kalmalıdır.

IMG_9722

 Culotte pantolonlar, hali hazırda bol ve geniş kesim olduğu için üzerine aşırı oversize gömlekler giymekten kaçının. Bu pantolonları bedeninize tam olan gömlek ve kazaklarınızla da rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Eğer sizi olduğunuzdan kilolu gösterdiğin düşünüyorsanız pantolonunuzun renk tonuna yakın bir tonda gömlek veya kazak giyerek boyunuzu uzun ve bedeninizi ince gösterebilirsiniz.

CULOTTE PANTOLONLARINIZI CEKETLERİNİZLE KOMBİNLEYİN

 

Yüksek bel culotte pantolon üzerine ceketlerinizi bir kemerle hareketlendirerek kombinleyin. Aşağıda bu sezon beğendiğim ürünlere erişebilirsiniz. 

Aşağıda Zara‘ya ait yüksel bel culotte model pantolon kesinlikle her dolapta olması gereken bir parça. Kolaylıkla hem spor hem de klasik kombinlerde kullanılabilir.

Daha farklı kombin önerileri için En İyi Deri Pantolon Kombin Önerileri

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *